Штормова Балтика знеструмила десятки міст та сіл у кількох країнах

  Сильний шторм під назвою Billie, що розпочався в ніч з цієї п´ятниці на суботу, залишив без електрики десятки тисяч домогосподарств в країнах Балтії.

  Зокрема, в суботу ввечері в Західній Литві - в основному в Клайпедському і Шяуляйском райнах - без електрики залишалися близько 12 тисяч споживачів, пише Delfi.lt.

  Окрім того, через сильний вітер (24-25 м в секунду) в ніч з п'ятниці на суботу був закритий Клайпедський морський порт. В порту було зупинено судноплавний рух, в даний час судна в нього не допускаються.

  В Латвії, як повідомляє Delfi.lv, на восьму годину ранку суботи без електропостачання залишилося приблизно 38 тисяч споживачів. На 13.00 їх кількість зменшилася до 30 тисяч.

  Державна пожежно-рятувальна служба (ДПРС)  повідомила, що з 4 годин ранку на території всієї Латвії отримано 105 викликів.

  Велика частина викликів пов'язана з поваленими деревами. Крім того, в одному випадку у будинку зірвало дах.

  В Естонії станом на 12.00 суботи без електрики через шторм залишалися понад 15 200 домашніх господарств, повідомляє Postimees.

  Оскільки синоптики прогнозують сильний шторм в суботу вдень, аварійні бригади зберігають стан підвищеної готовності, пише видання.

  Попередній матеріал
  Помер відомий російський письменник-фантаст
  Наступний матеріал
  У Донецькому аеропорту в умовах "режиму тиші" відбулась ротація військових - Селезньов

  Литва переходить на споживання скрапленого газу з ЄС замість російського

  Литва пропонує Євросоюзу надати Україні 30 млрд. євро

  Латвія витратить 15 мільйонів євро на облаштування кордону з Росією

  В Каліфорнії внаслідок шторму загинуло троє людей