Емануель Макрон
Емануель Макрон politeka.net

Штаб Макрона: "Російські ЗМІ – агенти державної пропаганди"

  Представник штабу кандидата в президенти Франції пояснив, чому російським ЗМІ не дозволили супроводжувати Макрона в рамках виборчої кампанії

  Штаб Еммануеля Макрона відмовив в акредитації російським державним ЗМІ Sputnik і Russia Today France. Таке рішення пояснили тим, що зазначені ЗМІ є "агентами державної пропаганди", які "регулярно поширюють брехливу інформацію". Про це пише "ЛігаБізнес Інформ" з посиланням на RFI.

  Представник Макрона наголосив, що не вважають Sputnik і Russia Today France "ні органами преси, ні засобами масової інформації", оскільки вони "поширюють неправдиву інформацію регулярно й систематично".

  На питання журналістів про те, чи не вплине ця ситуація на відносини Макрона з Москвою в разі його обрання президентом, представник відповів, що якщо "виникнуть проблеми з Кремлем у разі обрання президентом, це стане предметом відкритої дискусії". Окрім цього, додав, що в штабі кандидата готові пояснити причини відмови в акредитації Russia Today і Sputnik, проте вважають, що наразі російська влада не готова виступити у дискусії, яка виникла з їхніми агентами.

  Нагадаємо, раніше 5. UA писав, як вплинуть результати виборів у Франції на Україну.

  Попередній матеріал
  В Одесі підтвердили, що затриманий в Лівії танкер належить Україні
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині рятувальики разом із селянами визволяли корову Юльку
  Loading...

  Марін Ле Пен залишила посаду керівника ультраправої партії "Національний фронт"

  Після оголошення результатів виборів у Парижі пройшли масові демонстрації – фото та відео

  Вибори у Франції: через підозрілу машину евакуювали виборчу дільницю