Шпигунський скандал: один з фігурантів досі не вийшов на зв`язок з родиною

  Один з фігурантів "шпигунського скандалу" росіянин Ігор Сутягін досі не вийшов на зв`язок з родиною. Він був одним з двох американських агентів, який зійшов з літака у Великій Британії.

  Його брат повідомив радіостанції "Ехо Москви", що Сутягін завжди за найменшої нагоди телефонував рідним, щоби повідомити де знаходиться і що з ним відбувається. Але від часу приземлення Сутягін  жодного разу не дав про себе знати.

  Нагадаємо, напередодні у Відні відбувся обмін резидентами. 10-тьох російських агентів обміняли на 4-ох американських, двох з яких висадили на авіабазі на Півдні Британії. Таким чином завершився найгучніший з часів холодної війни шпигунський скандал між Білим Домом і Кремлем. У Сполучених Штатах  почали кепкувати з шпигунської історії  навіть перщі особи держави.

  Джей Ленно, телеведучий: "Я хотів запитати вас про шпигунський обмін. Ми віддали десятьох. А нам повернули чотирьох. Як на мене це не чесно. А ви, як думаєте?"

  Джозеф Байден, віце-президент США: "Ну, взагалі-то ми отримали непогану четвірку. А ця десятка, вони працювали тут давно. Втім, зробити встагли мало".

  Джей Ленно, телеведучий: "Добре, а от подивіться на цю жінку. Думаю, ви вже її бачили, пане віце-президент. Так ось, хочу з`ясувати. А наші шпигуни такі ж привабливі?"

  Джозеф Байден, віце-президент США: "Даруйте, це була не моя ідея – висилати її".

  Попередній матеріал
  Банкрутство Karya Tour: постраждали 4.000 українських туристів
  Наступний матеріал
  Медведєв відвідає Януковича у Криму
  Теги: