Фото oneblogmanyvoices.com

Шотландія збирається провести ще один референдум про незалежність

  Шотландія спробує здобути незалежність від Великої Британії із другої спроби, провівши ще один референдум про незалежність.


  Про це у п‘ятницю заявила нова глава Національної партії Шотландії Нікола Стерджен, яка також сьогодні стала главою Шотландії.

  "Я хочу, щоб наша партія і наша кампанія на захист незалежності регіону від Британії. Я вважаю, що ми повинні бути незалежними. Це станеться тоді, коли більшість наших громадян проголосують за це на референдумі. Нашим завданням залишається не нав'язувати свою волю, не обрушуватися на не згодних з нами, а переконувати ", - сказала Стерджен, яка стала першою жінкою-лідером шотландських націоналістів.

  Вона заявила, що референдум, який пройшов 18 вересня, показав відносну неготовність населення Шотландії до незалежності, але при цьому підсумки референдуму виявив зростання сепаратистських настроїв у регіоні.

  Тому головною її метою на посту лідера Шотландії буде проведення ще одного референдуму.

  Нагадаємо, за результатами голосування, до якого Шотландія і всі Британія готувалися багато років, 55% шотландців не хочуть виходити зі складу Об‘єднаного Королівства.
  Попередній матеріал
  Російські війська ведуть наземну і повітряну розвідку на Донеччині
  Наступний матеріал
  Православні конфесії Рівненщини підписали меморандум про об'єднання в Українську помісну церкву
  Теги:
  Loading...