Шотландія може накласти вето на вихід Британії з ЄС

  Шотландія прагне залишитися частиною Євросоюзу

  Парламент Шотландії може накласти вето на рішення щодо виходу Великої Британії з ЄС. Про це заявила перший міністр Шотландії Нікола Стерджен в інтерв'ю ВВС.

  За її словами, таке рішення може бути прийняте лише в тому випадку, якщо це питання буде винесене урядом Британії на законодавчий рівень. Утім, Стерджен визнала, що така вірогідність є досить малоймовірною.

  "Дивлячись на це з логічної точки зору, мені важко повірити, що буде такий запит (щодо законодавчого розгляду - Ред.). Я підозрюю, що уряд Великої Британії застосує зовсім інший підхід", - підкреслила вона.

  Додамо, Стерджен заявила про те, що Шотландія прагне залишитися частиною ЄС. У Шотландії 67,2% виборців проголосували за те, щоб Британія залишилась в ЄС. Так, на референдумі 2014 року на підтримку незалежності Шотландії проголосували лише 45% виборців, а проти – 55%.

  Як інформував 5.ua, 23 червня на референдумі у Великій Британії перемогли прихильники виходу країни з Європейського Союзу. За таке рішення проголосували 52% громадян, проти - 48%. Велика Британія була членом ЄС впродовж 43 років. 

  Попередній матеріал
  На Львівщині під час оформлення ДТП травмували чьотирьох поліцейських
  Наступний матеріал
  Адвокат фігуранта у справі "Укргазвидобування" відмовився брати участь у судових засіданнях

  Британія залишає Євросоюз: реакція світу на історичний референдум

  Британія виходить з ЄС: падіння фунта, відставка Кемерона та "ефект доміно"

  Яскраве авіашоу та грандіозний парад: як Британія вітає Єлизавету ІІ з Днем народження

  Британія перехопила 5 винищувачів РФ біля кордону з Естонією