Фото sevbat.com.ua

Шойгу: всю відповідальність за катастрофу "​​Боїнга" на Донбасі несе Україна

  Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Україна несе повну відповідальність за катастрофу малайзійського "​​Боїнга", що відбулася на Сході країни.


  "Катастрофа сталася в повітряному просторі України, яка несе всю, повну відповідальність за те, що трапилося", - заявив Шойгу під час зустрічі із міністром оборони Малайзії Хішамуддін Хусейном, передає "Интерфакс".

  Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама до Куала-Лумпура, 17 липня був збитий над територією, яка контролюється проросійськими бойовиками. Всі 298 осіб на борту літака загинули.

  Москва і раніше закидала, що вина за катастрофу лежить на українській владі, оскільки аварія сталася на території України. Однак Кремль забуває про катастрофу польського Ту-154 під Смоленськом у 2010 році, в якій загинуло 96 людей, у тому числі президент Польщі Лех Качинський, його дружина Марія, відомі польські політики, майже все вище військове командування, громадські та релігійні діячі.

  Розслідування цієї катастрофи, причетною до якої вважають російські спецслужби, триває і досі, однак Москва категорично заперечує будь-яку вину.
  Попередній матеріал
  Протестувальники перекрили рух біля Міністерства оборони України
  Наступний матеріал
  Завтра НАТО і Європарламент обговорять події в Україні
  Loading...