Школу в Коннектикуті, де сталася стрілянина, закриють

  Школу в Коннектикуті, де сталася стрілянина, закриють - а учнів переведуть до іншого навчального закладу.

  Зараз правоохоронці перевіряють чи справді стрілець попереджав у Інтернеті про свої наміри, Адам Ланза попереджував, що збирається вкоротити собі віку і що про це скоро усі дізнаються. Також ЗМІ повідомляють, що 20ти річний юнак був хворий на аутизм. Стрілянина у початковій школі Ньютауна сталася у п"ятницю. 20-річний нападник увірвався до будівлі школи, застрелив з гвинтівки шістьох дорослих і двадцятьох дітей віком від шести до 7 років, а потому наклав на себе руки. Його мотиви - поки що невідомі.

  Джастін Черрі, місцевий мешканець: "Новина про стрілянину у початковій школі - вразила усіх в нашому містечку. Найменше, що я можу зробити, щоби підтримати родичів жертв - це взяти участь у поминальній службі за загиблими. Усі вони пішли з життя занадто рано. Це жахливо..."

  Андреа Ягер, мешканка Нью-Йорка: "Злочин забрав багато невинних життів. Я приїхала сюди, щоби запалити свічку у пам"ять про загиблих, помолитися за них, покласти квіти біля місця трагедії. Так я хочу допомогти загоїти рани цієї спільноти".

  Попередній матеріал
  Нащадки Майя: кінця світу не буде [відео]
  Наступний матеріал
  Поразку власної партії на виборах визнав чинний прем’єр-міністр Японії
  Теги:
  Loading...