Щорічний маскарад улюблених героїв пройшов у Пекіні

  Щорічний маскарад улюблених героїв пройшов у Пекіні. Сотні хлопців і дівчат у костюмах розіграли під час нього сцени з популярних фільмів, мультиків і коміксів. Відвідали захід найрізноманітніші персонажі: від демонів із китайського фольклору до солдатів американської армії.

  Масштабна костюмована вечірка пройшла у Пекіні. Її учасники не пошкодували кілька тижнів часу та кільхох сотень доларів на виготовлення яскравого тематичного вбрання. У ньому хлопці та дівчата розіграли сцени із популярних фільмів, мультиків і коміксів.

  Прийшли на маскарад і персонажі східних легенд, й голівудські герої. Адже метою заходу було не лише відпочити та погратися, а й ознайомити з культурою Південно-східної Азії якомога більшу кількість людей.

  Ма Женуй, студентка: "Сподіваюся цей захід сприятиме поширенню китайського фольклору. У нас є багато національних героїв, яких можна наслідувати. Не треба рівнятися лише на закордонний продукт".

  Ге Сіао, студент: "А я думаю, що Голівудські герої класні й немає нічого поганого, щоби перевдягатися саме в них. Мені дуже подобаються Супермен і Спайдермен, хоча зараз я у костюмі американського солдата. У кожного свої смаки".

  Подібні маскаради проводять у Пекіні з двох тисячного року. Щоразу вони збирають усе більше людей. Упродовж десятиліття кількість учасників зросла із кількох десятків до сотень. Подивитися ж на перевдягених відчайдухів приходять тисячі відвідувачів.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Аварія на залізниці в Сербії
  Наступний матеріал
  Житомирські кондитери влаштували дітям майстер-клас із розпису великодніх яєць [відео]
  Теги:
  Loading...