Щонайменше 8 життів забрав ураган "Густав"

  Щонайменше вісім життів забрав ураган "Густав", що напередодні досяг американського міста Новий Орлеан. У вівторок синоптики понизили його до тропічного шторму. Стихія принесла з собою потужні вітри та зливи, що спричинили численні руйнування та затоплення у регіоні.
  Шторм рушив уздовж узбережжя на Захід. За попередніми даними, щонайменше 80 тисяч будинків залишаються знеструмленими, у більшості будівель зірвані дахи. У тимчасових притулках зараз перебувають трохи більше мільйона людей, їм дозволять повертатися додому лише за три дні. За словами посадовців, лише завдяки примусовій евакуації вдалося уникнути більших жертв.

  Рей Нейджин, мер Нового Орлеана: "Стихія відступила, як ми і передбачали. Негода тривала недовго. Проте ми поки що не можемо дозволити усім повернутися додому. Ми підрахуємо збитки і обіцяю: до кінця тижня люди зможуть побачити свої оселі".

  Місцевий мешканець: "Дякувати Богу, все це закінчилося. Ми змогли нормально перечекати негоду і тепер повернемося до звичного життя".
  Попередній матеріал
  Аварія на залізниці у Німеччині
  Наступний матеріал
  У Конго розбився літак гуманітарної місії ООН
  Теги:
  Loading...