Шанси знайти пасажирів літака, що зник над Атлантичним океаном – мізерні

  Шанси знайти пасажирів літака авіакомпанії "Air France", що зник над Атлантичним океаном – мізерні. За даними посадовців, лайнер щез з радарів після того як потрапив у зону турбулентності. Експерти припускають, що у судно могла влучити блискавка, після цього, найімовірніше, літак впав в океан.

  Тепер судно розшукують бразильські та французькі пошукові групи. Рятувальні судна пролітають за імовірною траекторією Аеробусу А-330 намагаючись віднайти уламки за радіомаяками бортових самописців. Франція просить США переорієнтувати свої супутники на зону пошуків. На борту пасажирського літака, що здійснював рейс Ріо-де-Жанейро – Париж – перебувало двісті шістнадцять пасажирів та дванадцять членів екіпажу. Загалом громадяни тридцяти двох країн: чимало з них планували у Парижі пересадки на інші рейси.  За попередньою інформацією посольства України у Франції - українців на борту повітряного судна не було.

  Луїс Лула да Сілва, президент Бразилії: "У такий важкий час ми глибоко переживаємо за усіх пасажирів літака. Також бажаємо сили та витримки родичам цих пасажирів. Як мені так і президенту Саркозі важко підібрати слів у такій скрутній ситуації".

  Попередній матеріал
  Північна Корея готується до запуску чергової ракети
  Наступний матеріал
  План надходжень до держскарбниці становить 104%,- Т.Слюз
  Теги:
  Loading...