Серед українців, які нині перебувають в Кот д'Івуарі, - ніхто не постраждав

  Прибічники Алассана Уаттари взяли штурмом резиденцію Лорана Гбагбо в найбільшому місті Кот-д'Івуару - Абіджані. Чи вдалося захопити невизнаного міжнародною спільнотою президента - повстанці поки що не повідомляють.
  У місті тривають локальні вуличні бої. Прибічники Уаттари намагаються повністю взяти його під свій контроль. Гелікоптери Франції та Організації Об`єднаних Націй завдали авіаударів по позиціях вояків, лояльних до Гбагбо. Останній, відповідно до висновку міжнародної спільноти, програв торішні президентські вибори Алассану Уаттарі, але відмовився йти з посади. Відтоді в Кот-д'Івуарі тривають сутички між прибічниками обох політиків. Лише за минулий тиждень загинули майже 1000-ча людей.

  Шарль Гуде, прибічник Лорана Гбагбо: "Повстанці та найманці Уаттари вже протягом кількох днів грабують мешканців нашої країні. Вони спалюють цілі села і тероризують людей. Все це Уаттара робить за сприяння так званої міжнародної спільноти".

  Серед українців, які нині перебувають в Кот д'Івуарі, - ніхто не постраждав. Про це повідомили у вітчизяному МЗС. Усім, хто звертався до консульства України, - дипломати рекомендували не виходити на вулицю, бути пильними й телефонувати, якщо виникатимуть якісь питання. 

  Попередній матеріал
  Колесніков: Графік підготовки до проведення в Україні Євро-2012 - дотримано
  Наступний матеріал
  300 студентів вийшли на мирну акцію протесту в Кабулі
  Теги: