Серед 28 загиблих в автокатастрофі у Швейцарії не всі були громадянами Бельгії

  Серед 28 загиблих в автокатастрофі у Швейцарії не всі були громадянами Бельгії, як повідомлялося раніше. За уточненими даними, жертвами катастрофи стали також 7 нідерландців.
  Серед 24-х шпиталізованих - громадяни Німеччини та Польщі. Двох постраждалих влада Швейцарії поки що не ідентифікувала. Уточнюють правоохоронці й причини зіткнення автобуса зі стіною тунелю. Продивившись записи відеокамер, вони виключили участь в інциденті інших машин. Також малоймовірним виявилося перевищення швидкості. Головними версіями на цей час є технічна несправність або людська помилка. Хоча в швейцарській прокуратурі заявляють, що автобус був надсучасним, а водії здоровими та відпочилими.

  Олів`єр Елсіг, прокурор швейцарського кантона Вале: "Всі діти були пристебнуті пасками безпеки. Але удар був настільки сильним, що майже половина школярів загинули на місці інциденту. Чому автобус зіткнувся зі стіною тунелю встановити буде дуже складно. Попередній огляд не виявив жодних порушень. Можливо, у водія стався якийсь раптовий напад. Будемо проводити розтин".
  Попередній матеріал
  Мер одного з італійських містечок заборонив містянам помирати
  Наступний матеріал
  У Києві стартував Український тиждень моди
  Теги: