Сербія потерпає від спеки

  Від сильної спеки потерпає Сербія. У Белграді стовпчики термометрів сягнули рекордної позначки у тридцять дев’ять градусів за Цельсієм.

  На площах і вулицях міста розташовані цистерни з питною водою. Пляжі та відкриті басейни - переповнені. Лише за минулий тиждень їх відвідали щонайменше сто тисяч людей. Ті, хто не в змозі піти на пляж - охолоджуються у фонтанах. Від спеки потерпають також і вихованці зоопарку. Працівники щогодини поливають тварин водою та дають свіжі фрукти. За прогнозами синоптиків - спека триватиме принаймні до кінця тижня. Потім температура знизиться до тридцяти градусів.

  Надя Радович, волонтер зоопарку: "Ми поливаємо слонів, інші тварини декілька разів на день отримують свіжу воду. Через те, що вода швидко нагрівається - її доводиться часто міняти. Також ми збільшили кількість соковитих фруктів у раціоні тварин. Тож усі мають витримати".

  Івана Войларевич, місцева мешканка: "Це спекотна пора. Я не очікую дощ або сніг. Прохолода, багато води, фруктів, легка їжа та легкий одяг - усе, що треба".

  Попередній матеріал
  Вибух в Афганістані: 8-ро людей загинули
  Наступний матеріал
  Рух "Чесно" перевірив депутатів на доброчесність [відео]
  Теги: