Сенатор США: Уряд Сполучених Штатів підтримує лівійських повстанців

  Лівійські повстанці просунулися до селища Навфалія, що за 80 кілометрів від батьківщини Муаммара Каддафі - міста Сірт. Під їхнім контролем залишаються Тобрук, Рас Лануф, Ез-Завія та Місрата. Напередодні уряд Лівії повідмоляв про захоплення цих населених пунктів армією.
  Проте кореспонденти Бі-Бі-Сі та очевидці стверджують, що силам опозиції вдається стримувати контратаки військових, лояльних до Каддафі. Над Рас-Лануфом, який є важливим нафтовим центром, літають винищувачі збройних сил Лівії. Повстанці ведуть по ним вогонь засобами протиповітряної оборони. Американський сенатор Джон Маккейн закликав уряд Сполучених Штатів підтримати вимогу лівійської опозиції про заборону польотів над усією територією країни.

  Джон Маккейн, сенатор США: "Уряд Сполучених Штатів підтримує лівійських повстанців. Але, швидше за все, американська армія не буде проводити наземну операцію в Лівії. Ми можемо допомогти опозиції розвідкою, тренувати загони повстанців, а також забезпечити регіон гуманітарними вантажами. Важливим кроком також стане заборона польотів над Лівією. Тоді Каддафі не зможе використовувати військову авіацію".

  Попередній матеріал
  Команда шатлу "Дискавері" покинула Міжнародну космічну станцію
  Наступний матеріал
  За попередніми даними в Естонії на парламентських виборах перемогла правляча партія
  Теги: