Сенат США затвердив проект реформи у сфері охорони здоров`я

  Сенат Сполучених Штатів остаточно затвердив проект реформи у сфері охорони здоров`я. "За" проголосували 60 демократів, "проти" висловилися тридцять дев`ять республіканців.
  Як і в попередніх голосуваннях з цього питання зала чітко поділилася за партійною приналежністю. Проте, якщо тоді демократам потрібні були всі 60 голосів представників їхньої партії у Сенаті, то сьогодні їм вистачило б і простої більшості. Тепер проект узгодять із документом, який раніше ухвалив другий законодавчий орган країни - Палата Представників і направлять на підпис Президенту США Бараку Обамі. Однією з найважливіших змін, що передбачає реформа у сфері охорони здоров`я, стане поширення медичного страхування ще на 30 мільйонів американців.

  Барак Обама, президент США: "Сьогоднішнє голосування надзвичайно наблизило нас до того, щоб реформа охорони здоров`я нарешті стала реальністю. Але ми ще повинні добре попрацювати, щоб остаточно завершити роботу. Реформа значно полегшить життя наступним поколінням американців. Ми маємо служити нашим громадянам, і ми робимо це".

  Попередній матеріал
  Ще 5 українців заарештували в Конго
  Наступний матеріал
  У Лос-Анджелесі поховали акторку Британні Мерфі
  Теги: