Сенат США хоче надати громадянство 11 млн нелегальних іммігрантів

  Законопроект про імміграційну реформу підтримав сенат США. За ним, отримати американське громадянство зможуть близько одинадцяти мільйонів нелегальних іммігрантів.

  Щоби узаконити своє перебування в Америці, їм доведеться заплатити по п`ятсот доларів. Після цього вони отримають тимчасовий статус зареєстрованого іммігранта, а за 10 років - "грінкарту" - офіційний дозвіл на проживання і працю у США. А ще через три роки - можуть претендувати на отримання громадянства. Втім, щоби ухвалити усі ці нововведення - потрібна ще підтримка Палати представників. Там депутати налаштовані більш консервативно. Республіканці голосуватимуть проти.

  Джон Маккейн, сенатор: "Мільйони людей приїхали до нашої країни у пошуках кращого життя. Якщо ми легалізуємо їхнє перебування у США - вони продовжать працювати, як і раніше, але вже на законних підставах. І це вирішить чимало проблем, зокрема податкових. Зрештою, саме імігранти побудували цю державу".

  Джефф Сешшенз, сенатор: "Імміграційна реформа може призвести до небажаних фінансових наслідків. Зросте безробіття, середня заробітна плата американців зменшиться. І це зашкодить розвиткові економіки".

  Попередній матеріал
  Підозрюваному у вибухах в Бостоні висунули звинувачення
  Наступний матеріал
  Еквадор відмовився від митних пільг США
  Теги: