Семеро дітей-переселенців з України вирушили на навчання до Литви

  Семеро дітей, родини яких вимушено переїхали до Дніпропетровщини через бойові дії на Сході України, вирушили на навчання до Литви. Там вони пробудуть до кінця навчального року та залишаться на літні канікули. Весь цей час дітей супроводжуватиме викладач з Дніпропетровська.

  Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА 29 жовтня.

  "Такі домовленості досягнуті між керівництвом Дніпропетровської області та Литви. Усі витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та забезпеченням одягом, взяла на себе литовська сторона. Дітей обирали так, аби вони були одного віку та могли навчатися за однаковою шкільною програмою. Тож до Литви їдуть 7 восьмикласників. Житимуть ці діти у Вільнюсі у міжнародній школі "Литовський дім". Вони отримуватимуть стипендію у розмірі 100 литовських літів (близько 500 грн.), а викладач отримуватиме заробітну плату європейського рівня", - зазначили в ОДА.

  Також повідомлено, що аби емоціями з навчання та відпочинку діти могли поділитися з батькам у повній мірі, обласна влада подарувала їм фотоапарати. Від почесного консульства Литовської Республіки у м. Дніпропетровськ учні отримали шкільні набори.

  Попередній матеріал
  В Швеції громадська думка вперше схилилась на користь приєднання до НАТО
  Наступний матеріал
  У КМДА склали перелік чиновників, які підпадають під люстрацію