СБУ ліквідувала друкарню, де виготовляли сепаратистські агітки та готували "коктейлі Молотова"

  У Харкові Служба безпеки України викрила та ліквідувала нелегальну друкарню, яка була осередком та "штаб-квартирою" злочинної групи, котра виготовляла та розповсюджувала сепаратистські агітки, готувала антиукраїнські акції та теракти у місті.


  Про це йдеться у повідомленні прес-центру СБУ 30 жовтня.

  "Зловмисники, дотримуючись конспірації, облаштували друкарню у підвалі однієї з харківських багатоповерхівок. Поліграфічний цех був оснащений охоронною сигналізацією, датчиками руху та "тривожними кнопками".  У приміщенні виявлено понад 50 пляшок із "коктейлями Молотова", каністри та велику кількість ємностей, підготовлених для розливу запалювальної рідини", - зазначено у повідомленні.

  Співробітники СБУ вилучили понад 3 тисячі віддрукованих листівок із закликами до проведення в Харкові сепаратистських  акцій, спрямованих на порушення територіальної цілісності України та підтримку терористичних організацій.

  "Вилучено комп’ютерну техніку, на якій виготовлялася агітаційна продукція, матеріали антиукраїнського змісту. У сейфі зберігалися саморобні печатки комерційних структур та громадських організацій, засоби мобільного зв’язку для координаторів протиправних акцій", -  зазначили в СБУ.

  Окрім цього оперативники знайшли складені зловмисниками списки особового складу деяких добровольчих батальйонів з особистими даними бійців.

  Тривають оперативно-слідчі дії із встановлення усіх організаторів та учасників злочинної групи.
  Попередній матеріал
  В Одесі медики тренуються протидіяти вторгненню вірусу Ебола з моря
  Наступний матеріал
  Пожежа в "Жовтні": все могло обійтися кількома кріслами
  Теги: