Сара Пейлін офіційно стала кандидатом у віце-президенти США від республіканців

  Черговий скандал довкола губернатора Аляски Сари Пейлін. У пресі з`явилися світлини оголеної Сари. І допоки мас-медіа перемивають кістки політикові, з`їзд республіканської партії майже одноголосно затвердив Пейлін на посаді кандидата у віце-президенти США від свого табору.
  Республіканка Сара Пейлін - прокинулася знаменитою. Усього за три дні - про маловідомого політика, губернатора Аляски дізнався увесь світ. І завдяки не лише її політичній діяльності. Лише напередодні преса дізналася про вагітність неповнолітньої дочки Сари. А тепер в Інтернеті з’явилися світлини оголеної Пейлін. Утім, мужня жінка скандальні новини не коментує, а робить акцент на своїх партійних обіцянках. Можливо, саме цим вона усього за три дні завоювала серця прибічників-республіканців. Найбільше Пейлін симпатизує саме жіноча частина виборців.

  Преса із задоволенням обговорює подробиці приватного життя Сари. Сорока чотири річна жінка, мати п`ятьох дітей, колишня спортсменка та королева студентських конкурсів краси. Частина читачів стала на бік Пейлін, заявивши, що світлини у стилі "ню" були зроблені ще у студентські роки, коли молодь добре не усвідомлює усіх наслідків таких кроків. Частина людей заявила, що на фото взагалі не Сара. На захист Пейлін несподівано став Барак Обама, якого вона різко критикувала. Кандидат від демократичного табору закликав журналістів поважати приватне життя політиків, та не втягувати у перегони родичів та близьких будь-якого кандидата.

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.17Мб)

  Попередній матеріал
  Чиновники ЄС закликають українських політиків до об`єднання
  Наступний матеріал
  Депутата Держдуми Росії Сергія Маркова не впустили в Україну
  Теги:
  Loading...