Саміт ЄС на наступному тижні обговорить нові санкції проти Росії

  Наступного тижня можуть розпочати обговорення нового етапу санкцій проти Росії. Це буде на саміті країн Євросоюзу, заявив глава німецького МЗС на спільній зустрічі з колегами з трьох балтійських держав.


  Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив: "Критерій, наданий владою країн ЄС - дуже чіткий. Якщо Росія відповідальна за тривалу дестабілізацію України, то і відповідь на її дії не забариться. Поки що ми не поставили крапки у цій ситуації і дебати продовжаться на наступній зустрічі глав держав країн ЄС".

  Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус висловився гостріше: "Порушення українських кордонів, проникнення воєнізованих груп, з важким озброєнням, ракетні установки, навіть танки – це все неприпустимо. Росія не спромоглася навести лад на кордоні, хоча обіцяла, і такі дії, на мою думку, межують з криміналом".

  Міністри закордонних справ Німеччини, Латвії, Литви та Естонії підтримали мирний план урегулювання кризи в Україні, запропонований Петром Порошенком і наголосили: слід продовжити спецмісію ОБСЄ, що відіграє значну роль у подоланні таких конфліктів.

  Глава МЗС Естонії окремо заявив, що підтримує підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між ЄС та Україною.

  Попередній матеріал
  Терористи дозволили викраденим у Макіївці журналістам передзвонити колегам
  Наступний матеріал
  На Майдані попрощались із загиблим напередодні активістом