Саміт країн-членів ЄС відбувається у Брюсселі

  Саміт країн-членів ЄС відбувається у Брюсселі. Лідери двадцяти семи домовляються про вирішення найголовніших питань сьогодення.
  Передусім – це порятунок європейської економіки. Єврокомісія запропонувала виділити двісті мільярдів євро. Таку антикризову ініціативу підтримують Франція та Велика Британія, категорично незгодна – Німеччина. Другий пункт, у якому думки європейських лідерів можуть відзрізнятися – це нова програма з захисту екології. Вона передбачає скорочення шкідливих викидів в атмосферу та активніше використання альтернативних джерел енергії. Також на саміті планується обговорити план ратифікації Лісабонської угоди та нову політику східного партнерства між Євросоюзом та пострадянськими країнами.

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Нам потрібно домовитися. У нас немає іншого вибору як знайти спільне рішення. Особисто я докладу усіх зусиль, щоб учасники узгодили свої позиції. Коли ми об’єднувалися, то бачили майбутнє у тому,щоб рухатися уперед та не забувати про цінності. А роз’єднана Європа – це вже не Європа".
  Попередній матеріал
  УЄФА задоволена підготовкою України та Польщі до Євро-2012
  Наступний матеріал
  Тигіпко: 6,1-6,3 гривень за $1 є нормальним курсом
  Теги:
  Loading...