Саакашвілі оголосили ворогом народу Грузії

  Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що колишній президент республіки Михайло Саакашвілі є зрадником і провокатором, оскільки закликав грузинських військових відправитися в Україну і отримувати там громадянство.

  "Те, що колишній президент Михайло Саакашвілі, колишній верховний головнокомандувач, якому пред'явлено кілька обвинувачень, і його представники закликають грузинських військовослужбовців до того, щоб вони відмовилися від громадянства Грузії, звільнилися зі служби в збройних силах Грузії і поїхали воювати в Україні, оскільки там будуть мати високу оплату, це пряма зрада і заклик до зради", – сказав Гарібашвілі у п‘ятницю на прес-конференції за підсумками року, повідомляє "Інтерфакс".

  Прем‘єр назвав Сааакашвілі ворогом Грузії і грузинського народу.

  "Саакашвілі зараз тільки тим і займається, що хоче конфлікт і заворушення в Грузії, щоб Грузія знову вступила в збройне протистояння з Росією", – сказав Гарібашвілі.

  На початку грудня в інтерв'ю грузинському виданню "Репортер" екс-президент заявив, що багато грузинських військових зараз змушені переїжджати в Україну, отримувати громадянство і брати участь у військових діях.

  У Грузії проти Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ. Його звинувачують у зловживанні владою, а також у переслідуванні своїх політичних опонентів.

  Попередній матеріал
  Крим укотре залишився без електрики
  Наступний матеріал
  НАТО посилить безпеку у Чорному морі

  Саакашвілі відмовився стати українським віце-прем'єром

  Михайлу Саакашвілі пред‘явлено звинувачення у справі про вбивство

  Грузія відправила в Інтерпол запит на розшук Саакашвілі

  Саакашвілі повернув уряду Грузії придбані на бюджетні кошти костюми