Рим охопила хвиля вуличних протестів [відео]

  Хвиля вуличних протестів - охопила Рим. Акції - наймасштабніші за останні роки. Поранені більше 100 людей. Поліція заарештувала 40 мітингувальників. Це - реакція на голосування в обох палатах парламенту щодо вотуму недовіри чинному урядові. Сенатори і депутати - підтримали прем`єра, і Берлусконі лишився на посаді.

  Коли стали відомі результати голосування - люди почали битися із поліцією, перевертати баки зі сміттям і підпалювати машини. Багаття палають в історичному центр Рима, зокрема на вулицях біля офісу прем`єра. Вогнеборців, які намагаються загасити полум`я, мітингувальники - не пускають. Спецзагони правоохоронців - розганяють людей сльозогінним газом і палицями. Незважаючи на масові протести, Берлусконі каже, що зможе забезпечити Італії стабільний розвиток. 

  Сільвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Це голосування показало, що в опозиції немає більшості в парламенті. Тому наш уряд і далі робитиме все можливе для виходу країни з кризи. В Європі та Північній Америці є багато держав, де провладна коаліція має перевагу всього в кілька голосів".  

  Попередній матеріал
  ГПУ поновила слідчі дії у кримінальній справі акції "Україна без Кучми"
  Наступний матеріал
  Неподалік австралійського Острова Різдва розбився корабель із біженцями
  Теги: