5.ua

"Русскоє радіо" засудило своїх колег в Україні через їх підтримку Нацгвардії

  Російська радіостанція "Русское радио" заявляє про повне припинення будь-яких взаємин з українською радіостанцією "Русское радио – Украина".


  Про це йдеться в офіційній заяві радіостанції "Русское Радио", – повідомляє Еспресо.ТВ.

  "Російська радіостанція "Русское радио" жорстко засуджує діяльність "Русского радио – Украина" зі збору амуніції для української національної армії!», – заявили росіяни.

  "Ми рішуче заявляємо, що не маємо жодного стосунку до радіостанції "Русское Радио – Украина" і вважаємо її вчинок – акцією, спрямованою на дискредитацію російського "Русского Радио". До сьогоднішнього дня наша радіостанція постачала "Русского Радио – Украина" суто музичний матеріал. Проте зважаючи на кричущі вчинки станції-тезки, спрямовані на розпалювання конфлікту на території України, що тягнуть за собою гуманітарну катастрофу, нами прийнято рішення про повне припинення будь-яких відносин із радіостанцією "Русское радио – Украина", – йдеться в заяві.

  Нагадаємо, сьогодні співробітники української радіостанції передали бійцям Національної гвардії України амуніцію, гроші на яку зібрали через свій ефір.
  Попередній матеріал
  Біля Слов’янську бойовики застосували танк проти сил АТО
  Наступний матеріал
  Укрзалізницю за півроку буде перетворено на акціонерне товариство