Румунія заперечує причетність до м`ясного скандалу у ЄС

  Румунія не причетна до м’ясного скандалу у Євросоюзі - запевнив на прес-конференції прем’єр-міністр країни. Віктор Понта оприлюднив відповідні висновки експертів і заявив, що обурений підозрами щодо ймовірних оборудок на румунській території.

  Скандал спалахнув майже місяць тому. У магазинах кількох держав ЄС під виглядом яловичини продавали кінське м’ясо. За попередніми даними, коней забивали у Румунії. А от переробкою могли займатися кілька компаній, зокрема - французьких і шведських. Європейська комісія заявила, що підробка не несла загрози для здоров’я людей, оскільки в багатьох державах ЄС кінське м’ясо вживають у їжу. Втім, фахівці із Великої Британії, де конина заборонена, із цим не згодні. На їхню думку, зашкодити споживачам могли спеціальні знеболювальні для коней, якщо тваринам давали їх перед забоєм.

  Віктор Понта, прем’єр-міністр Румунії: "Ми перевірили усіх виробників, і чітко визначили - жодне з румунських підприємств, чи заводів, розташованих на нашій території, не шахраювало. І це в наших інтересах - співпрацювати з іншими країнами та європейськими інституціями, щоб визначити і покарати шахраїв".

  Попередній матеріал
  Житомир-Бердичів. Дорога без дороги [відео]
  Наступний матеріал
  Католики готуються до виборів нового Папи Римського
  Теги:
  Loading...