Фото vestikavkaza.ru

Румунія обурена хамством і погрозами російського віце-прем’єра

  Офіційну ноту протесту надіслало до Росії міністерство закордонних справ Румунії. Від Москви вимагають публічно пояснити висловлювання віце-прем'єра Дмитра Рогозіна.


  Напередодні його літак не пропустили через повітряний простір Румунії, і через це російський політик у своєму Twitterпообіцяв незабаром "пояснити румунам, хто вони такі і що про них думає Росія". У ще одному повідомленні Рогозін зазначив: наступного разу летітиме на бомбардувальнику. Румунське МЗС хоче знати, чи відповідають заяви віце-прем'єра офіційній позиції Кремля щодо країни-члена ЄС і НАТО.

  Обурена поведінкою Дмитра Рогозіна і Молдова. Тамтешня влада підтвердила вилучення з літака дипломата понад 30-ти тисяч підписів за приєднання Придністров'я до Росії.

  Україна жнаразі заперечує твердження Рогозіна про те, що йому заборонили проліт над територією країни. Про це "5-му каналу" повідомили у Міністерстві закордонних справ. За даними сайту Flight-Radar, котрий дає можливість відстежувати переміщення літаків, російське повітряне судно таки вилетіло з Кишинева і перетнуло кордон України. Утім, буквально через кілька десятків кілометрів літак розвернувся і полетів назад, до столиці Молдови. Надвечір агенція "РИА-Новости" з посиланням на посла Росії у Молдові повідомила, що російська делегація залишила Молдову рейсовим літаком.
  Попередній матеріал
  Російським літакам наказали порушувати повітряний простір України
  Наступний матеріал
  У Маріуполі знову горить міськрада