Розслідування спроби захоплення літака рейсу Париж-Рим

  Посилені заходи безпеки запровадили у міжнародному аеропорту Шарля де Голя у Франції. Причина - нічний інцидент на борту літака рейсу Париж-Рим. Дипломат із Казахстану, погрожуючи ножем стюардесі, намагався спрямувати лайнер до столиці Лівії. Екіпаж самостійно знешкодив зловмисника. Нападника заарештували.

  Казахстан підключився до з`ясування обставин інциденту на літаку компанії "Аліталія". Стало відомо, що чоловік, який хотів викрасти повітряне суднj, це сорокавосьмирічний Валерій Толмачов, громадянин Казахстану, співробітник тамтешнього представництва при ЮНЕСКО. Погрожуючи екіпажу ножем, він вимагав, щоби літак, який прямував до Рима, скерували до Триполі.

  Пасажирка: "Я побачила чоловіка, який підставив ножа до горла стюардеси. Ми були шоковані і не розуміли, що коїться. Раптом кілька чоловіків підбігли і скрутили його".

  Екіпаж самотужки знешкодив зловмисника. Стюардеса зазнала незначних поранень. Ніхто зі ста тридцяти пасажирів не постраждав. Щойно літак приземлився у Римі, горе-викрадача затримала поліція. Мотиви його вчинку з`ясовують. За попередніми свідченнями екіпажу і пасажирів, він не був у стані алкогольного сп`яніння, але поводився неадекватно.

  Пасажир: "Погрожуючи стюардесі, він постійно сміявся. Вона боялася спровокувати його і мовчала".

  Після інциденту в аеропорту Шарля де Голя посилили заходи безпеки. Збільшили кількість охоронців, ретельніше перевіряють речі пасажирів. Поліція зараз з`ясовує, як зловмиснику вдалося пронести ніж до салону літака.

  Пасажир: "Зараз тут усіх перевіряють. Мої речі теж кілька разів оглядали. Довелося постійно витягувати ноут-бук. Проте, думаю, це не завадить людині, яка вже надумала щось скоїти".

  Пасажир: "Той чоловік якось проніс ніж повз охорону. Як таке могло трапитися? Нехай навіть невеликий, але ж чомусь його не помітили".

  Італійські правоохоронці вже висунули звинувачення Валерію Толмачову у спробі викрадення літака.
  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Під час розгону демонстрацій в Сирії загинуло щонайменше 13 осіб
  Наступний матеріал
  Медведєв відвідає Чорнобиль у день 25-х роковин аварії
  Теги: