Розпочався суд у справі найбільшого корупційного скандалу в історії Іспанії

  Найбільший в історії Іспанії корупційний скандал дійшов до суду. Розпочалися слухання у справі про хабарництво на курорті Марбелья. На лаві підсудних - 95 чиновників, юристів та бізнесменів. З-поміж них - 15 депутатів міськради і двоє колишніх мерів.

  Марбелья - затишний прихисток для туристів і - ласий шмат для чиновників. Сюди їдуть з Північної Європи та Росії. Навіть перша леді США цьогоріч відпочивала в Марбельї. Протягом останнього десятиріччя населення містечка зросло зі ста до ста тридцяти п`яти тисяч людей. Не в останню чергу - завдяки "доступним" цінам на нерухомість - від 200 тисяч євро за простору квартиру. Від середини 90-х гроші до Марбельї текли рікою. Та не до бюджету, до кишень чиновників. Лишень у однієї з підсудних - заступниці мера - Ісабель Гарсії Маркес - знайшли вдома 380 тисяч євро готівкою.

  Ісабель Гарсія Маркос: "Я не підпишу жодного папірця і навіть не читатиму його, якщо мені не заплатять..."

  Окрім колишньої чиновниці - за хабарі, незаконні дозволи на будівництво та відмивання грошей - судять ще 94-х осіб. З-поміж них - двоє екс-мерів та половина міської ради. На верхівці корупційної піраміди - голова відділу міського планування Хуан Антоніо Рока, який уже перебуває за ґратами за корупцію. Новий процес загрожує йому ще 35-ма роками ув`язнення і багатомільйонними штрафами.

  Попередній матеріал
  Професор одеського ВУЗу відзначив сотий День народження
  Наступний матеріал
  Погодні аномалії у Північній Америці
  Теги: