Розпочався 65-й венеціанський кінофестиваль (РЕПОРТАЖ)

  65-ий венеціанський кінофестиваль стартував в Італії. Цього року організатори обіцяють нетрадиційну програму, в якій зібрані стрічки з усіх куточків світу - починаючи від фільму про амазонських аборигенів і закінчуючи двома повнометражними мультфільмами від знаних япоських майстрів Міядзакі та Осії. Жюрі обіцяє жорстку боротьбу в конкурсній програмі.

  Вім Вендерс, голова жюрі: "Ми зробимо усе, щоби відібрати фільми, які дійсно передають дух сучасності. Всі стрічки ми будемо дивитися дуже уважно, не буде жодного упередження з нашого боку, і я також дуже сподіваюся, що наше рішення не базуватиметься на будь-яких націоналістичних чи політичних уподобаннях".

  Відкрила фестиваль стрічка братів Коенів "Спалити після прочитання". Вони сконцентрували в фільмі традиційний для себе чорний гумор, патові ситуації та насмішку над теорією світової змови. Коени зібрали цілу низку голівудських зірок - Бреда Пітта, Джорджа Клуні та Джона Малковича - та створили вибухову та жорстку історію про шпигуна та двох працівників спортзалу

  Джордж Клуні, актор: "Я вже зіграв у Коенів в трьох стрічках, вони це називають трилогією ідіотів, тобто, я постійно граю у них ідіотів".

  Бред Пітт, актор: "Я давно мріяв попрацювати з Коенами, коли вони подзвонили, був дуже щасливий. Але так само, як і Джордж, коли прочитав свою роль, то не знав, бути задоволеним чи смертельно ображеним".

  Загалом, на конкурсі у  Венеції цього року представлена рекордна кількість картин - двадцять одна. Критики поки що не називають фаворитів, адже серед конкурсантів чимало гучних імен. А кінофестиваль у місті на воді відомий своєю примхливістю та непередбачуваністю.

  Олександра Ткаченко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Київське "Динамо" розгромило московський "Спартак"
  Наступний матеріал
  Обаму офіційно висунули кандидатом у президенти США
  Теги:
  Loading...