Розмовляти по мобільному у літаку дозволили у ЄС

  Користуватися мобільним телефоном у літаку дозволила Єврокомісія. Дозвіл поширюється на територію Євросоюзу. Втім остаточне слово залишається за кожною країною-членом ЄС, яка мусить запровадити спеціальну ліцензію.
  Окрім того, авіакомпанії самі вирішуватимуть, чи дозволяти пасажирам розмовляти по-мобільному. Для стільникового зв`язку в лайнері повинні встановити спеціальне обладнання. Його використання іще має схвалити Європейська аґенція з авіаційної безпеки. Після цього в літаках встановлять базові станції, які і даватимуть покриття для розмов. 

  Польоти з мобільним зв`язком можуть розпочатися вже в травні. Досі важалося, що користування стільниковим телефоном в літаку може зашкодити безпеці польту. 

  Мартін Селмайр, речник Єврокомісії: "Ми розуміємо, що це нововведення потребуватиме додаткових коштів. Сервіс буде трохи дорожчим, аніж звичайний дзвінок на землі. Скільки це коштуватиме - вирішиться шляхом змагання. Чим більше авіакомпаній і операторів запровадять цей сервіс - тим нижча буде вартість дзвінка".
  Попередній матеріал
  Захоплену піратами яхту з українкою - сфотографували
  Наступний матеріал
  21 життя забрали повені на півночі Бразилії
  Теги: