5 канал

Розморожування конфліктів вигідні саме Путіну - експерт

Спалахи конфліктів вигідні президенту Росії Володимиру Путіну, оскільки в такий спосіб він просуває себе як миротворця

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" директор військових програм центру Разумкова Микола Сунгуровський.

"Важко сказати, хто був ініціатором чергової бойні (спалах конфлікту в Нагірному Карабасі - 5.ua), тому що широкомасштабна війна у принципі не вигідна нікому. Тобто, якщо вона розпочнеться, то до переможного кінця, то цей переможний кінець не обов'язково буде на користь Кремля, і, ймовірніше, не буде на користь Кремля. Такі спалахи чи розморожування таких конфліктів вигідні саме Путіну. Я поки що не говорю, що це з подачі Путіна. Але вони вигідні йому в тому, що в такий спосіб він просуває себе як миротворця", - зазначив він.

Експерт зауважив: "В усіх в принципі заморожених конфліктах на пострадянській території Росія виступає в ролі або провідної сили, в ролі режисера і, в тому числі, в ролі миротворця або перемовника. Як перемовника чи миротворця йому зараз вигідно себе представити, і відхід із Сирії сюди також підходить. Сирія відіграє дуже важливу роль. Заявивши про свій вихід, він запрошує західні країни сісти за стіл переговорів, де він вже сидить. І він сидить зі своїми картами". 

За словами Сунгуровського, Путін використовує одні й ті самі слова в абсолютно різних ситуаціях.

"Його не хвилює, скажімо так, що ситуація в Сирії абсолютно інша, ніж в Україні. Він тисне на те, що там громадянська війна, і доводить, що в Україні теж громадянська війна", - сказав експерт.

Нагадаємо, Путін створить у РФ Нацгвардію.

Попередній матеріал
Колишнього бійця АТО упіймали на продажу зброї
Наступний матеріал
Опубліковані нові фото і маршрут авто зниклого під Києвом львів'янина
Теги:
Loading...

Путін боїться міжнародної ізоляції - правозахисник

Волонтери застерігають: Путін розпочав гібридну війну проти Німеччини

Путін розповів, скільки Росія витратила на війну в Сирії

Путін оголосив про виведення російських військ з Сирії

Путін боїться демократичної моделі Європи – міністр фінансів Німеччини

5 канал - трансляція наживо