Розгляд палестинської заявки на вступ до ООН відклали

  Розгляд палестинської заявки на вступ до ООН відклали до середи. Таке рішення прийняла Рада Безпеки під час першого раунду консультацій. Він відбувся напередодні.

  Нагадаємо, заявку з проханням надати Палестині повноправне членство в ООН Махмуд Аббас передав у Радбез наприкінці минулого тижня. Прохання палестинців задовольнять, якщо "за" проголосують дев`ять з 15-ти членів Радбезу. Сполучені Штати - один з постійних членів організації - уже заявили:  голосуватимуть проти.

  Наваф Салям, президент Ради Безпеки ООН: "Рада безпеки проконсультувалася і прийняла рішення перенести розгляд палестинської заявки. Нова зустріч Радбезу відбудеться у середу о дев`ятій тридцять за місцевим часом".

  Рійад Мансур, постійний спостерігач Палестинськог автономії в ООН: "Ми сподіваємось, що Рада безпеки зможе швидко розглянути і задовільнити прохання Палестини про вступ до ООН. Адже нас визнали понад 130 країн світу, міжнародна спільнота знає, що нам вдалося побудувати ефективні державні інституції. Палестина повинна стати 194-тим повноправним членом ООН".

  Попередній матеріал
  У Пакистані розбився шкільний автобус - щонайменше 35 загиблих
  Наступний матеріал
  Французькі медики вимагають соціального захисту для найбідніших
  Теги: