Фото із відкритих джерел

“Роснефть” заперечує, що надсилала Путіну антисанкційні пропозиції

  Нафтова компанія “Роснефть” заперечує інформацію, що запропонувала президенту РФ Володимиру Путіну пропозиції щодо протидії санкціям Заходу та покращенню економічної ситуації в країні.


  Як повідомив сьогодні “Коммерсантъ”, список містив безпрецедентні пільги для нафтової галузі та самої “Роснефти”, а також заходи, які б применшували вплив та можливості “Газпрому”.

  “Компанія ніколи не приховувала своєї позиції: закликала і закликає до відмови від трансляції політичних санкцій на корпоративний рівень. "Роснефть" офіційно заявляє, що відомості, що містяться в публікації газети "Коммерсант" про якихось ініціативах компанії з висунення зустрічних санкцій, не відповідають дійсності”, - заявила прес-служба “Роснефти”, підкресливши, що компанія збирається вжити необхідних дій на захист своєї ділової репутації та інтересів своїх акціонерів, включаючи звернення до суду.

  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков також заявив, що “Роснефть” не висувала ніяких пропозицій. У той же час, помічник президента Росії Андрій Бєлоусов заявив про те, що пропозиції президента “Роснефти” Ігоря Сєчіна по новим відповідним санкціям знаходяться в процесі вивчення, проте їх радикалізм перевищує гостроту ситуації.
  Попередній матеріал
  Результати виборів: опрацьовано 98.79% протоколів
  Наступний матеріал
  Псевдовибори серед терористів поставлять під загрозу мирний процес - Порошенко