“Роснефть” заперечує, що надсилала Путіну антисанкційні пропозиції

  Нафтова компанія “Роснефть” заперечує інформацію, що запропонувала президенту РФ Володимиру Путіну пропозиції щодо протидії санкціям Заходу та покращенню економічної ситуації в країні.


  Як повідомив сьогодні “Коммерсантъ”, список містив безпрецедентні пільги для нафтової галузі та самої “Роснефти”, а також заходи, які б применшували вплив та можливості “Газпрому”.

  “Компанія ніколи не приховувала своєї позиції: закликала і закликає до відмови від трансляції політичних санкцій на корпоративний рівень. "Роснефть" офіційно заявляє, що відомості, що містяться в публікації газети "Коммерсант" про якихось ініціативах компанії з висунення зустрічних санкцій, не відповідають дійсності”, - заявила прес-служба “Роснефти”, підкресливши, що компанія збирається вжити необхідних дій на захист своєї ділової репутації та інтересів своїх акціонерів, включаючи звернення до суду.

  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков також заявив, що “Роснефть” не висувала ніяких пропозицій. У той же час, помічник президента Росії Андрій Бєлоусов заявив про те, що пропозиції президента “Роснефти” Ігоря Сєчіна по новим відповідним санкціям знаходяться в процесі вивчення, проте їх радикалізм перевищує гостроту ситуації.
  Попередній матеріал
  Результати виборів: опрацьовано 98.79% протоколів
  Наступний матеріал
  Псевдовибори серед терористів поставлять під загрозу мирний процес - Порошенко