Росіян перестали пускати на борт "Містраля"

  Команді російського флоту заборонили підніматися на борт вертольотоносця "Містраль", який знаходиться зараз в порту Сен-Назер.


  Про це пише видання Ouest France.

  Зазначається, що команда військовослужбовців флоту РФ перебувала у Франції для підготовки відправки "Містраля" до Росії. Однак з 17 листопада їх більше не пускають на борт.

  Всього в Сен-Назер знаходиться 700 російських моряків, які прибули туди ще в червні.

  Нагадаємо, раніше президент Франсуа Олланд заявляв, що Франція не передаватиме "Містраль", поки не зміняться політичні умови і Росія не вжиє заходів для деескалації конфлікту на Донбасі.

  Між тим, міністерство закордонних справ Франції дало відповідь на ультиматум Росії з приводу поставки двох військових вертольотоносців класу "Містраль".

  Офіційний представник французького МЗС Ромен Надаль заявив, що його країна готова виконати укладений контракт, але на певних умовах.

  "Президент визначив нашу позицію. Контракт був укладений в 2011 році, під час президентства Саркозі. Контракт був підписаний. І це правило: якщо він підписаний – виконувати його. Однак, очевидно, що він не може бути виконаний, оскільки з одного боку припинення вогню не виконується, а з іншого – політичне рішення відкидається", - зазначив Надаль.
  Попередній матеріал
  НБУ змінив порядок регулювання діяльності банків
  Наступний матеріал
  В Єрусалимі терористи вбили кількох людей, зарубавши їх сокирами