Росія може заблокувати сайт "Русской службы Би-би-си" - ЗМІ

  Роскомнадзор може заблокувати на території РФ сайт "Русской службы Би-би-си" за публікацію про Марш за федералізацію Сибіру.

  Про це у вівторок пишуть "Известия", зазначаючи, що редакція Російської служби британської корпорації ВВС вже отримала попередження, однак журналісти відмовляються видалити матеріал.

  2 серпня на сайті "Русской службы Би-би-си" з‘явилося аудіоінтерв‘ю організатора запланованого на 17 серпня Маршу за федералізацію Сибіру Артема Лоскутова.

  На думку Роскомнадзора, в інтерв'ю містяться заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових заходах, що проводяться з порушенням встановленого законом порядку.

  Раніше російська влада заблокували сторінки соціальної мережі "Вконтакте", присвячені цьому заходу, і оголосили попередження 14 російським веб-сайтам, які написали про цю історію. На вимогу Генпрокуратури Росії інтернет-видання Slon-ru видалило зі свого сайту інтерв'ю з Лоскутовим.

  Ряд українських ЗМІ, які мають російські версії, також поступилися на вимоги Росії та видалили «екстремістський» матеріал.

  Попередній матеріал
  У Донецьку тисячі будинків залишилися без світла
  Наступний матеріал
  У Сімферополі припинив роботу "МТС-Україна"
  Теги: