Фото із відкритих джерел

Російський уряд затвердив перелік заборонених для ввезення продуктів

  Прем‘єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що підписав постанову уряду про введення ембарго на цілий ряд категорій продовольства з ЄС, США, Австралії, Канади та Норвегії.

  "На виконання указу президента я підписав постанову уряду. Росія вводить повну заборону на постачання яловичини, свинини, плодоовочевої продукції, тобто овочів і фруктів, м'яса птиці, риби, сирів, молока та молочних продуктів", - повідомив російський прем‘єр, відкриваючи засідання уряду.

  Обмеження вводяться з 7 серпня терміном на один рік. Ембарго, за словами прем'єра, не торкнулося дитячого харчування.

  Список товарів, імпорт яких буде обмежений, опублікований на сайті уряду РФ.

  "Фактично йдеться про введення ембарго на імпорт цілих категорій продукції з тих країн, які ввели економічні санкції відносно російських організацій і громадян", - заявив Медведєв, підкресливши, що "довгий час наша країна (РФ – ред.) ніяк не відповідала на санкції, які деякі держави ввели відносно Росії".

  Нагадаємо, у середу, 6 серпня, президент Росії Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів "з метою захисту національних інтересів" країни.

  Указ вводить заборону на ввезення протягом року сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з країн, які ввели санкції проти Росії у зв'язку з подіями на Україні.

  Попередній матеріал
  Пенітенціарна служба отримала нового керівника
  Наступний матеріал
  Росія готова заборонити західні автомобілі
  Теги:
  Loading...