thekievtimes.ua

Російський суд заочно заарештував Авакова

  Сьогодні Басманний районний суд Москви розглянув і задовольнив клопотання слідчого Слідчого комітету РФ про обрання щодо Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова заочного запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.


  Про це сказано на офіційному сайті Слідчого комітету Росії.

  Як повідомляється, найближчим часом Слідчий комітет дасть необхідні доручення відповідним правоохоронним органам для реалізації цього рішення.

  У СК зазначили, що раніше стосовно Авакова було винесено постанову про притягнення як обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 33, п.п. "а", "б", "е", "ж", "л" ч. 2 ст. 105, ч. 3 ст. 33, ч. 1 ст. 356, ч. 3 ст. 33, ч. 3 ст. 144, ч. 3 ст. 33, п. "а" ч. 3 ст. 126 КК РФ (вбивство, застосування заборонених засобів і методів ведення війни, перешкоджання професійній діяльності журналістів, викрадення людини).

  "На даний момент допитано понад 6 тис. осіб, з них близько 3 тис. визнані потерпілими. Поряд з іншими доказами показання свідків і потерпілих підтверджують версію слідства про причетність Авакова, а також українських військовослужбовців, озброєних членів "Національної гвардії України" і бойовиків "Правого сектора" до вказаних злочинів", - йдеться у повідомленні.
  Попередній матеріал
  В Індонезії проходять президентські вибори
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли українських бійців під Луганськом - є загиблі
  Loading...