5.ua

Російський суд залишив у полоні п’ятьох українських офіцерів 72-ї бригади

  Російський суд у місті Красний Сулін Ростовської області (Росія) заарештував на два місяці п’ятьох офіцерів 72-ї бригади Збройних сил України.

  Про це власному кореспонденту УНІАН повідомив співробітник Генерального консульства України у Ростові-на-Дону (Росія), який перебуває у приміщенні суду.

  "На жаль суд ухвалив прогнозовані рішення - всіх п’ятьох офіцерів заарештували на 2 місяці. Окрім командира першого батальйону 72-ї бригади, майора Івана Войтенка, аналогічні рішення ухвалені по заступнику командира Віталію Дубиняку, командиру танкового батальйону Олександру Полякову, начальнику штабу Олександру Охрименку та командиру першої роти Дмитру Устілко", - сказав він.

  Консул підкреслив, що суд проходив на вимогу слідчого та прокурора у закритому режимі, тому він не міг бути присутнім безпосередньо у залі суду.
  Як відомо, 4 серпня 438 українських військовослужбовців через потужний та тривалий обстріл з боку терористів та у відповідь на їх погрози знищити містечко Свердловськ на Луганщині, вимушені були відступити на територію РФ.

  Згодом майже всі вони повернулися до України.

  8 серпня Слідчий комітет РФ попросив російський суд заарештувати 5 офіцерів 72-ї бригади Збройних сил України, яких "підозрюють у використанні важкого наступального озброєння невиборчої дії", а також аби "перевірити їх причетність до обстрілу російської території".
  Попередній матеріал
  Затримано чоловіка, який кинув гранату у директора "Українського дому"
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ затримала ще одну групу диверсантів
  Loading...