infosmi.net

Російський патріарх назвав захист прав людини "єрессю"

  Патріарх РПЦ обурений узаконенням "правом будь-якого вибору людини"

  Російський патріарх Кирило назвав єрессю "людинопоклонство" та захист прав. Про це повідомляє "Новая газета" з посиланням на "Интерфакс".

  "Сьогодні ми говоримо про глобальну єресь людинопоклонства, нового ідолопоклонства, що виганяє Бога з людського життя. Нічого подібного в глобальному масштабі ніколи не було. Саме на подолання цієї єресі сучасності, наслідки якої можуть бути апокаліптичні події, Церква повинна спрямовувати силу свого захисту, свого слова, своєї думки", – заявив він.

  Патріарх нагадав, що в новий час універсальним критерієм істини стала людина та її права, "і почалося революційне вигнання Бога з людського життя, з життя суспільства", і цей рух спочатку охопив Західну Європу, Америку, а потім і Росію.

  З його слів, сьогодні в масштабах планети "розвивається ідея життя без Бога". У багатьох "процвітаючих країнах", заявив патріарх, спрямовують зусилля на те, щоб "законом затвердити право будь-якого вибору людини, в тому числі й найбільш гріховного, що йде врозріз зі словом Божим, з поняттям святості, з поняттям Бога".

  Як повідомляв 5.ua, 13 лютого 2016 року історична зустріч Папи Римського і патріарха Кирила завершилась угодою про мир

  Попередній матеріал
  У США противники Трампа перекрили головну автодорогу Аризони
  Наступний матеріал
  Матіос: Підозрюваний у зникненні адвоката російського ГРУшника затриманий
  Теги:
  Loading...

  Візит патріарха Кирила до Антарктиди викликав шквал жартів у соцмережах

  Київський Патріархат прокоментував декларацію Папи Римського та Кирила