business.ua

Російський блогер порівняв постолімпійське Сочі з Прип'яттю (фото)

Дорогі і масштабні новобудови в олімпійському Сочі зараз перетворилися в щось схоже на Прип'ять.

Десятки елітних новобудов, які Путін сподівався продати за шалені гроші, продовжують пустувати – мільйонерів, які бажають придбати дороге житло, поки не знайшлося, передає BusinessUA. За даними блогерів, більшість елітних комплексів різко занепали і не обслуговуються житловими компаніями.

Як інформує видання, російський блогер Макос вирішив зробити репортаж з "мертвої" частини Сочі. Він стверджує, що новобудови не тільки не використовуються, а й давно стали непридатними для житла – місцеві жителі уже "винесли" звідти все, що тільки можна. На думку блогера, на вітер були викинуті мільйони, і багато будівель після Олімпіади жодного разу не стали у нагоді. У деяких комплексах проживали волонтери і обслуговуючий персонал Олімпіади, але після закінчення ігор житло так і не продали, хоча Путін запевняв, що його зможуть придбати навіть росіяни з "середнім достатком". Частину житла обіцяли виділити найбільш нужденним, проте зараз у всьому комплексі проживає сім сімей – це за наявності двох тисяч порожніх квартир.

Блогер уточнив, що елітний комплекс знаходиться недалеко від кордону з Абхазією, в селі Веселе. Іноді люди тут з'являються – це мародери, які виносять з квартир абсолютно все, включаючи унітази і раковини. За словами блогера, міській владі потрібно було давно заселити в комплекс нужденних, однак вони втратили дорогоцінний час – забудовник більше не займається обслуговуванням цієї території, і заселяти людей у будинку небезпечно – відсутнє освітлення, газопостачання, дах почав протікати, ліфт не працює тощо.

Нагадаємо, влітку колишня олімпійська столиця Росії зазнала сильного паводку.

Попередній матеріал
Порошенко: Зловживання Росією правом вето – це "ліцензія на вбивство"
Наступний матеріал
У Мінську проходить зустріч Тристоронньої контактної групи за участю представників сепаратистів
Теги:
Loading...