5.ua

Російські журналісти вибачились за свою брехню про Україну

  Журналісти телеканалу міністерства оборони Росії "Звєзда" визнали, що спотворювали інформацію щодо подій на Сході України. До "5-го каналу" потрапили заяви Євгена Давидова та Микити Конашенкова, в яких вони вибачаються перед народом України за відверту брехню російських ЗМІ.


  Давидов і Конашенков зізнаються у тому, що під час роботи в Слов'янську та Краматорську майже вся інформація, яку вони оприлюднювали – вигадана. Готові тексти їм надсилали з редакції у Москві. Саме ці двоє розповсюдили матеріал про, нібито, використання фосфорних бомб під Слов'янськом та про використання українською армією установок "Град" проти мирного населення.

  Серед іншого журналіст повідомив: "О темах для съемок мне говорило руководство телеканала в Москве. В том числе о фосфорных бомбах , которые лично не видел. Факты несоответствия обстановки, той, что показывает российское ТВ, наблюдал неоднократно. В связи с чем приносим извенения народу Украины" .

  Нагадаємо, Євгена Давидова та Миколу Конашенкова затримала Служба безпеки України у Дніпропетровську. Після розмови їх передали російським дипломатам.

  Попередній матеріал
  Терористи хочуть зупинити Слов'янську ТЕЦ і мінують під’їзди до неї
  Наступний матеріал
  Ліхтенштейн заблокував рахунки Януковича та його оточення
  Теги:
  Loading...