ЮГА.ру

Російські пенсіонери бунтують проти скасування пільг – велелюдні мітинги у Краснодарі та Сочі

Таку бурхливу реакцію викликало скасування пільг на проїзд для пенсіонерів Краснодарського краю.

Як повідомляє місцеве видання ЮГА.ру, у низці міст Краснодарського краю пенсіонери мітингують проти скасування пільг на проїзд у громадському транспорті. У Краснодарі пенсіонери влаштували мітинг біля будівлі крайової адміністрації: вимагають повернення пільг і скандують "Ганьба" місцевій владі. За словами очевидців, делегація від мітингувальників вже попрямувала на переговори в будівлю адміністрації. За даними "Новой газеты", на акцію вийшли більше тисячі людей.

Також 15 січня пенсіонери в Сочі перекрили вулицю Горького на знак протесту проти скасування пільг на проїзні квитки. Спочатку вони зібралися біля будівлі місцевої адміністрації, потім попрямували на центральну вулицю міста-курорту. Кількадесят літніх городян вийшли на проїжджу частину і заблокували рух транспорту. За даними місцевого сайту "Привет Сочи", затор уже розтягнувся на кілька кілометрів. Поліція час від часу відтісняє людей з дороги, щоб пропустити громадський транспорт.

Протести викликало рішення влади про те, що з 1 січня ветерани війни, блокадники, трудівники тилу, та найбідніші пенсіонери, чий дохід не перевищує 7722 руб., оплачують половину проїзду. Якщо ж дохід перевищує зазначену суму, людина оплачує всю вартість квитка. Місцева влада заявила, що таке рішення прийняте, "щоб підтримати дійсно тих, кому допомога необхідна". Про кого саме хоче дбати місцева влада замість пенсіонерів – у повідомленні не йдеться.

Попередній матеріал
У Криму журналіста, затриманого на суді у "справі 26 лютого", відпустили після допиту
Наступний матеріал
Біля Греції перевернувся човен з мігрантами - загинули діти
Теги:
Loading...