Російські моряки піднялися на борт "Містраля" - ЗМІ

  Російські моряки зі складу екіпажу вертольотоносця "Владивосток" знову піднялися на борт корабля, якого мають передати ВМФ Росії.


  Про це повідомляє "Интерфакс" з посиланням на військово-дипломатичне джерело.

  "Сьогодні на початку дня кілька десятків моряків, що ночували на навчальному кораблі "Смольний", піднялися на борт" Владивостока", - розповів співрозмовник.

  За його словами, свідками цього стали кілька французьких журналістів, залучених до місця події повідомленнями про те, що російських моряків зі складу екіпажу десантного корабель-дока (ДВКД) типу "Містраль" 17 листопада не пустили на корабель.

  Джерело нагадало, що, за даними місцевих журналістів, ще тиждень тому на сайті порту Сен-Назер з'явилася інформація про те, що "Владивосток" повинен покинути порт 21 листопада "в невідомому напрямку". Проте 13 листопада ця інформація зникла з сайту.

  Як зазначає видання, група із 400 російських військових моряків - екіпажі ДКВД "Владивосток" і "Севастополь" - прибула в порт міста Сен-Назера на борту навчального корабля "Смольний" 30 червня для навчання керуванню кораблями типу "Містраль".
  Попередній матеріал
  Віце-президент США у п’ятницю прибуде до України
  Наступний матеріал
  Харківський суд обере запобіжний захід для затриманих наркоторговців