Російське МЗС називає українські події «коричневою революцією»

  Жодного тиску на Україну - Росія на чинить. Президент Росії Путін ніколи не давав порад Віктору Януковичу щодо подальших дій і не збирається робити цього у майбутньому. Про таке заявив журналістам прес-секретар російського чільника Дмитро Пєсков.

   

  Утім, факт телефонної розмови президентів Росії та України - підтвердив; вона відбулася цієї ночі. Протести у Києві офіційна Росія засуджує і вважає спробою заколоту, зазначив Пєсков. Раніше, у заяві, оприлюдненій російським МЗС, українські події - названо «коричневою революцією», а протестувальників - радикалами. Російська дипломатія заявляє про обурення відсутністю суворої реакції з боку ЄС на дії українських опозиціонерів. Саме вони, на думку Москви, відповідальні за ескалацію конфлікту в Києві.

   Олександр Лукашевич, речник МЗС Росії: «Вызывает возмущение отсутствие реакции на действия радикалов со стороны лидеров оппозиции, которые, прикрываясь демагогическими лозунгами о приверженности демократии и европейским ценностям, потворствуют коричневой революции. Не видим мы и внятной реакции европейских политиков и структур, которые отказываются признать, что вся ответственность за действия радикальных сил на Украине лежит на оппозиции».

  Попередній матеріал
  Сікорський збирається відвідати Україну
  Наступний матеріал
  Мітингувальники побили голову Волинської ОДА
  Теги:
  Loading...