фото mediaua.com.ua

Російська опозиція готує марші протесту проти війни з Україною

  Очікується, що "Марш миру" відбудеться 21 вересня у великих містах РФ під гаслом "Ні російській військовій агресії в Україні".


  Російська опозиція подала заявку до мерії Москви на проведення "Маршу миру" в неділю 21 вересня. Про це повідомляє "Дзеркало тижня" із посиланням на одного із організаторів акції, Сергія Давідіса. Заявлена кількість учасників ходи – 50 тис. осіб.

  "Подано повідомлення на проведення ходи - "Російського маршу миру", чисельністю до 50 тис. осіб. Маршрут – від Пушкінської площі по бульварах до проспекту Сахарова", – сказав він.

  Крім того, повідомлення про проведення 21 вересня "Маршу миру" було подано до адміністрації Санкт-Петербурга. Відповідь влади очікується на початку цього тижня.

  Раніше російський опозиціонер Борис Нємцов стверджував, що 21 вересня "Марші миру" опозиціонери хочуть провести в Єкатеринбурзі, Новосибірську та інших містах.

  Мета проведення заходу – протест проти війни на сході України і вимога негайного припинення військової агресії з боку Росії.

  Нагадаємо, 5 вересня в Мінську був підписаний протокол про припинення вогню на Донбасі з 18:00 того ж дня. Однак російські війська і терористи, незважаючи на оголошене перемир'я, продовжують обстріли позицій українських військ і цивільного населення, у тому числі із застосуванням важких озброєнь.

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту впала нижче $100 за барель
  Наступний матеріал
  Російські диверсанти обстрілюють своїх бойовиків під виглядом українців - РНБО
  Теги:
  Loading...