Фото із відкритого джерела

Російська економіка знаходиться у вкрай важкій ситуації – віце-прем‘єр РФ

  Перший віце-прем‘єр РФ Ігор Шувалов визнав, що російська економіка зараз знаходиться у дуже важкому стані.

  "Росія знаходиться у вкрай важкій ситуації. Наша економічна ситуація - нехороша", - сказав він, виступаючи на діловому сніданку "Сбербанку" в рамках форуму в Давосі, передає "Интерфакс".

  За словами Шувалова, подальші сценарії розвитку можуть бути різними - ситуація може погіршитися, або, навпаки, як в 2009 році, ціни на російські експортні товари розгорнуться і підуть вгору, однак це не скасовує глибоких структурних проблем економіки Росії.

  Після кризи у 2008 році в 2011-12 роках зі зростанням ціни на нафту "багатьом стало здаватися, що все нормально", зазначив віце-прем‘єр.

  "Насправді, з кризи ми не вийшли, а потім стали переходити в іншу, ще до подій в Україні, і стало зрозуміло - ось вона структурна криза, ось вона настає. Потім з'явилася повістка санкцій. Все це, звичайно, дуже неприємно. Але я до цього поставився так - може бути, це ще один шанс, який не можна упустити Росії ", - сказав Шувалов.
  "Я не думаю, що є можливість для політиків швидко врегулювати українську кризу. Я до цього ставлюся як той, хто повинен розглядати найгірший сценарій. Інвестори все одно будуть дивитися на реальні вигоди. У нас є досвід, як при санкціях розвивалася ПАР, в складних умовах розвивалася Чилі. Чи можна створити сучасну економічну систему при політичних складнощах? Відповідь - можна", - сказав заступник голови російського уряду.

  Попередній матеріал
  Нафта росте на новинах із Саудівської Аравії
  Наступний матеріал
  Терактом в Донецьку Путін створює привід для подальшого наступу – Березовець

  Путін запропонував Порошенку легітимізувати російські війська в Україні – Пауер

  Путін не відмовився від своїх планів розгортання війни в Україні - експерт

  Радник Путіна залишається членом Національної академії наук України

  Путін запропонував контролювати ситуацію на Донбасі спільно з ОБСЄ