Фото newrussia.org

Росіяни почали більше відчувати вплив путінських контрсанкцій – опитування

  Все більше росіян погодилися з тим. Що санкції, які Росія ввела у відповідь на заходи США та Євросоюзу, негативно впливають на них самих.


  Як свідчать результати соціологічного опитування, проведеного "Левада-центром", у жовтні частка тих, хто визнає вплив санкцій, склала 64%, в той час, як у серпні таких було лише 35%.

  У соціологічному центрі зазначають, що при схваленні населенням (73%) дій російської влади, спрямованих на заборону імпорту продуктів харчування з країн Заходу, росіяни стали більш тверезо підходити до оцінки можливих наслідків від цих кроків.

  Дві третини опитаних (61%) очікують зниження рівня життя і скорочення доходів в найближчому майбутньому, а 56% впевнені, що зовнішньополітичний курс Росії призведе до можливої економічної кризи (в серпні таких було 45%).

  Опитування провели 24-27 жовтень 2014 року по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення серед 1630 осіб в 134 населених пунктах 46 регіонів РФ.

  Нагадаємо, у серпні президент Росії Володимир Путін підписав указ про заборону ввезення до Росії цілого ряду продуктів харчування із ЄС, США, Австралії, Канади, Японії та Норвегії.
  Попередній матеріал
  В Індії з‘явився міністр йоги та аюрведи
  Наступний матеріал
  Полк особливого призначення "Азов" переведений до складу Національної гвардії України
  Теги:
  Loading...