Росіяни відмовляються відпочивати в анексованому Криму - ЗМІ

  Російські туристи віддають перевагу Сочі

  Відпочинок в анексованому Криму почав втрачати популярність серед росіян. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на російське видання.

  За даними російської туристичної компанії Связной-Тревел, попит на авіаквитки в Сімферополь скоротився більш ніж на 25%. Водночас, за оцінками компанії, у 2015 році на цей напрямок припадала половина бронювань, а зараз не більше 35%. Як повідомив комерційний директор фірми Андрій Осинцев, росіяни не готові обирати Крим для регулярного відпочинку, тому що інфраструктура півострова не дає такого сервісу, як, наприклад, у Туреччині та Єгипті. При цьому російські туристи віддають перевагу Сочі.

  За даними іншого російського агентства Biletix, продаж авіаквитків у Сімферополь на літо скоротився на 7,5%. У DaTravel.com помітили падіння попиту на Сімферополь на 2%. Раніше Асоціація туроператорів Росії заявляла, що за вартістю відпочинку для туристів анексований Крим зрівнявся з Сочі.

  Раніше так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що курорти півострова не можуть стати альтернативою курортів Єгипту та Туреччини для російських туристів. Крім того, окупаційна влада Криму визнала, що півострів не отримав ні копійки з федеральної цільової програми.

  Як повідомляв 5.ua, у січні 2016 року МЗС України висловило протест проти планів возити австралійських туристів до окупованого Криму.

  Попередній матеріал
  Найбільший у світі круїзний лайнер вирушив у перше плавання
  Наступний матеріал
  Міністр інфраструктури: Фури з вантажем понад 40 тонн не будуть їздити українськими дорогами

  Джемілєв: влада Росії змушує кримських татар покинути півострів

  Президент Туреччини звернувся до кримських татар зі словами підтримки

  Російські силовики увірвалися в дім ще одного кримського татарина

  Нова акція залякування: окупанти увірвались до мечеті в Криму і проводять обшук

  Росія розблокувала видання "Крим.Реалії"

  Кримські татари проведуть два масштабні мітинги на території материкової Україні