Росія застерігає США від зміни військового балансу в Азійсько-Тихоокеанському регіоні

  Росія застерігає США від використання ядерної програми Північної Кореї "як приводу для зміни військово-політичного балансу в регіоні", в тому числі шляхом реалізації планів США розгорнути там системи ПРО

  Виступаючи на конференції з безпеки в Сінгапурі 5 червня, заступник міністра оборони Росії Анатолій Антонов сказав, що "це дуже небезпечно, коли одна держава забезпечує свою безпеку за рахунок інших", повідомляє видання "Радіо Свобода".

  Він сказав, що Росія не заперечує проти ПРО в принципі, але критикував США за непідтримку "діалогу з цього питання". Антонов також критикував загальну архітектуру безпеки в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

  "Нинішня система регіональної безпеки, яка базується в основному на мережі закритих військових союзів, не сприяє створенню атмосфери довіри і взаєморозуміння", – зазначив він.

  Нагадаємо, 3 березня ООН запровадила нові жорсткі санкції проти Північної Кореї. Відтепер до Чорного списку ООН внесуть 28 торговельних представників Пхеньяна в Сирії, Ірані та В'єтнамі, а весь імпорт та експорт КНДР ретельно перевірятимуть. Це реакція на нещодавні ядерні випробування та запуск балістичної ракети, який Пхеньян нібито здійснив заради виведення на орбіту супутника.

  Попередній матеріал
  Матіос: Більше тисячі загиблих бійців в АТО – це небойові втрати
  Наступний матеріал
  На Миколаївщині на подвір'ї приватного будинку вибухнула граната

  Євросоюз ухвалив додаткові санкції проти Північної Кореї

  Північна Корея уже просить миру – після двох місяців посилених санкцій

  КНДР розгорнула 300 систем залпового вогню уздовж кордону з Південною Кореєю