Росія закликає США припинити погрози Сирії до висновків ООН

  Різкій критиці піддала Москва останні заяви керівництва США, що стосуються ситуації в Сирії. Представники МЗС федерації наголошують - погрози Вашингтона є неприйнятними. Офіційна Москва закликає дочекатися висновків експертів ООН, які  прибули до міжнародного аеропорту Бейрута. Уранці фахівці залишили Сирію та в'їхали до Лівану.

  Від початку цього тижня команда із 20-ти інспекторів збирала зразки на місці імовірної хімічної атаки на околицях Дамаска. За повідомленнями сирійської опозиції, там від нападу урядових військ загинули понад тисячу людей. Таку версію підтверджує і американська розвідка. Не чекаючи на висновки ООН, у Вашингтоні заявили - внаслідок хімічної атаки 21 серпня загинули майже півтори тисячі людей, третина з них - діти. У застосуванні хімічної зброї Сполучені Штати звинувачують офіційний Дамаск, і готують можливий військовий удар по Сирії.

  Барак Обама, президент США: "Ми не можемо змиритися зі світом, в якому жінок і дітей труять газом у жахливих масштабах. У світі, мабуть, немає людини, яка стомилася від війни більше, ніж я. Але норми міжнародного законодавства мають бути захищені".

  Олександр Лукашевич, речник МЗС Росії: "Любая силовая односторонняя акция в обход Совета безопасности ООН, какой бы ограниченной она ни была, станет прямым нарушением международного права, подорвет перспективы политико-дипломатического разрешения конфликта в Сирии, приведет к новому витку конфронтации и к новым жертвам. Допустить такого развития событий нельзя".

  Попередній матеріал
  Повінь на Далекому Сході Росії не вщухає - рівень води побив черговий рекорд
  Наступний матеріал
  Кумедне падіння президента Чилі зробило його героєм інтернету
  Теги: